Ödüller

Nordic Naturals; güvenilir tıpuzmanları, sağlık araştırmacıları ve tüketiciler tarafından sıklıkla aldığı “verimlilik“ ödülleriyle tanınır.

Bu prestijli ödüllerden bazıları:

2015 Clean Choice Award

Temiz Yemek dergisinin,  2015 Temiz SeçimYarışmasında “En İyi Ek Destek” ödülü; Nordic Naturals’ın Artric Cod Liver Oil (Kuzey Kutbu Morina Balık Yağı) ™ ürününe verildi.  Ödüller; Temiz Ürünler listesine giren 100 ürünün kendi içlerinde “temizlik, lezzet, doku, kolay kullanım ve sürdürülebilir kalite” değerleri sınıflanarak belirleniyor.

Delicious Living Supplement Award 2015

Nordic Naturals dördüncü kez, “Lezzetli Yaşam Destekleri Ödülü’nü” kazandı. Nordic Naturals’ın Omega-3 Fosfolipidler; “En İyi Omega-3” kategorisinin bu yıl ki galibi oldu.

2015 Essentials Award

Sektör uzmanlarının “piyasada kien iyiOmega-3 ” olarak tanımladığı Nordic NaturalsOmega-3 Fosfolipidler; Taste for Life dergisi tarafından “2015 En İyi Omega Temel Desteği” Ödülüne layık bulunmuştur.

2014 NEXTY Editörlerin Seçimi Ödülü

New Hope Natural Media, Doğal Ürünler Fuarı Doğu (NPEE) ve Batı (NPEW) üreticileri NORDİC Naturals, besin takviyeleri kategorisinde 2014 NEXTY Editörlerin Seçimi ödülüne Nordic Naturals  Omega-3 Phospholipids’i™ layık görmüştür. Bu ödülü kazananlar üstün yenilik, ilham kaynağı ve yol gösterici olduğunu kanıtlamakla kendi kategorilerinin geleceğini temsil eder.

 

2014 Essentials Ödülü

Taste for Life Magazine, 2014 Essentials Ödülü’yle Nordic Naturals® C Vitamini Gummies’i en iyi okula dönüş takviyesi kabul etmiştir. C Vitamini Gummies’in stresi yatıştırmaya yardımcı, geçiş dönemlerini kolaylaştırıcı, öğrencilerin sağlığını koruyucu ve dikkat dağınıklığını önleyici olduğu saptanmıştır. %100 bitkisel olan bu ürün mayhoş mandalina aromalı her lezzet kapsülüyle 250 mg C vitamini sağlar.

2014 Best of Supplement Ödülü

Omega Boost™Better Nutrition’ın Best of Supplements 2014 yarışında ilk sırada yer aldı! Kaymak kıvamında bu lezzetli formülasyon “En İyi Omega-3” kategorisinde onur nişanı aldı. Her kapsülünde 525 mg omega-3 saklı olan Omega Boost omega-3 hızlı emilimiyle artırılmış bir omega-3 lezzeti sunmaktadır.

 

2014 Üstün Lezzet Ödülü

Uluslar arası Tat ve Kalite Enstitüsü, tat, koku, doku, görüntü ve genel ilk izlenim gibi faktörleri değerlendirdiği 2014 ‘Üstün Lezzet Ödülü’yle’ Omega Boost’u çift yıldızla onurlandırmıştır. Bu Omega Boost’un tüketiciye sunulduğu altı ay içinde aldığı en büyük sektör ödülüdür.

2014 VITY Ödülü

Vitamin Retailer dergisi, derginin ülke genelindeki okurları arasında yapılan bir anketle karara bağlanan yıllık Vity Ödülü’yle iki Nordic Naturals ürününü tescilledi. Kazanan ürünlerimiz:

Ultimate Omega®: Özel ve Bitkisel Takviye Kategorisi’nde En İyi EFA takviyesi
Omega-3 Pet™ : Özel ve Bitkisel Takviye Kategorisi’nde En İyi Evcil Hayvan Takviyesi

 

2014 Temiz Seçimi Ödülü

Nordic Naturals Complete Omega™ XtraClean Eating dergisi tarafından beslenme takviyeleri kategorisinde 2014 Temiz Seçimi Ödülü’ne layık görülmüştür. Bu Nordic Naturals ürünlerinin Clean Eating dergisinden aldığı ikinci ödül, Complete Omega Xtra için de ilk büyük ödüldür.

 

2014 Delicious Living Takviye Ödülü

Delicious Living yıllık Takviye Ödülü için üçüncü kez Nordic Naturals’ı seçmiştir. ‘En İyi Omega-3’ kategorisinin bu yılki galibi Nordic Naturals’ın ABD doğal ürünler piyasasında en çok rağbet gören yoğunlaştırılmış bir numaralı balık yağı Ultimate Omega®.

 

2013 En İyi Takviye Ödülü

Nordic Naturals’ın yüksek yoğunluklu DHA formülü DHA Xtra™ 2013 En İyi Takviye Ödüllüdür. DHA Xtra™ “En İyi Omega-3/Temel Yağ Asidi” kategorisinde ödül aldı.

 

2013 Nutr Ödülü

Nordic Omega-3 Jellies® Nutracon’un 15. Yıl ödül töreninde “En İyi Bitmiş Ürün” dalında 2013 Nutr Ödülü kazandı. Nutracon sağlık ve beslenme endüstrisi içinde malzeme ve teknoloji yeniliği için ilk konferanstır. Kazananlar               ağırlıklı olarak uzman seçici kurulun ve Nutracon, Engredea ve Expo West katılımcılarının oylarıyla belirlenir. Ödül, kreatif ürün konsepti, benzersiz paketleme ve farklı sağlık uygulaması gibi çeşitli faktörler esas alınarak verilir.

 

2013 Delicious Living Takviye Ödülü

Delicious Living’in 2013 Takviye Ödülü iki Nordic Naturals ürününe verildi. Ürünler yenilik, araştırma, güvenlik, saflık ve etkinliğe göre değerlendirilmiştir. “En İyi Çocuk Sağlığı” kategorisinde kazananNordic Omega-3 Jellies®oldu.Vitamin D-3 Vegan™ de“En İyi Bitkisel Protein Kaynağı” kategorisinde ödüle layık görüldü.

 

2013 Essentials Ödülü

Taste for lifeComplete Omega-D3™ (eski adıyla Complete Ömega-3.6.9 –D3) ürünümüzü Omega Zengini Yağlar kategorisinde 2013 Essentials Ödülü’ne layık gördü. Taste for Life şöyle yazdı: “Bu ödüller tüketiciler için önemli dört kategoride göze çarpan şeylere dikkat çekiyor.” Sektörde temel omegaların eşsiz dengesi olarak bilinen Complete Omega-D3’ün daha fazla biyoyararlılık için D3 vitamini sunduğu da kabul edilmiştir.

 

2012 En İyi Takviye Ödülü

Nordic Naturals Ultimate Omega® Xtra 2012 En İyi Takviye Ödülü’nü kazandı! Better Nutrition okurlarından, personelinden ve takviye uzmanlarından oluşan bir danışma kurulundan 16 dalda “dünyanın en iyi beslenme takviyelerini” seçmesini istedi. Ultimate Omega Xtra Temel Yağ Asitleri kategorisinde ödül aldı.

 

2012 Foodie Ödülü

Nordic Naturals’ın Ultimate Omega® liquid ürünü Clean Eating dergisinin ilk yıllık Foodie Ödülü’nü kazandı! Sayısız ürünün tat, ağızda bıraktığı his, bağımlılık, malzeme, sorumlu paketleme ve fayda bakımından değerlendirilmesinden sonra Ultimate Omega Tercih Edilen Takviyeler kategorisinde kazanan olmakla en kaliteli balık yağının sağlıklı, lezzetli ve sürdürülebilir olduğunu bir kez daha kanıtladı.

2012 Delicious Living Takviye Ödülü

Delicious Living dergisi tüketicileri gerçekten araştırma destekli malzemeler, yenilik ve sürdürülebilir iş uygulamaları açısından öne çıkan şirketler ve sağlıklı beslenme takviyeleri konusunda bilgilendirmek amacıyla ilk yıllık ödüllerini 2012’de başlattı. Ürünlerin güvenliği, saflığı ve etkinliği açısından değerlendirildiği kapsamlı bir sürecin ardından Ultimate Omega® Xtra “En İyi Omega-3” kategorisinde kazanan seçildi.

 

2011 VITY Ödülü

Vitamin Retailer dergisi üst üste beşinci yıl Nordic Naturals’ı, sağlıklı gıda mağazaları konusunda ülke çapında yapılan bir ankete dayanarak sektörün en çok satan ürünlerini onurlandıran Vity Ödülü’ne layık gördü.
Ödüller: En İyi Temel Yağ Asidi Takviyesi: Omega-3 ,  En İyi Çocuk Sağlığı Takviyesi: Nordic Berries™ , En Çok Satanlar ve Spesiyaller: Line Drives

 

Taste for Life Essentials Ödülü

Taste for Life editörleri Çocuk Ürünleri kategorisinde Nordic Berries’e 2011 Essentials Ödülü verdi.


2010 Alive Mükemmellik Ödülü-Altın Kazanan

Çocuk Ürünleri kategorisinde 2010 Alive ödüllerinin altın kazananı Children’s DHA™ oldu. Alive dergisinin Alive ödülleri doğal sağlık ürünlerinin güvenirliğini artırırken üstün ürün yeniliğini tanır ve teşvik eder.


2010 En İyi Takviye Ödülü

Better Nutrition  Nordic Naturals’ın Ultimate Omega-3® ürününü Temel Yağ Asitleri kategorisinde en iyi takviye seçti.

 

2010 YILIN ÜRETİCİSİ

Vitamin Retailer dergisi Nordic Naturals’ı 2010 yılında kalitede mükemmellik, bilim ve yenilikte liderlik, çevreye saygı ve perakendecilerle bir bütün olarak sektöre özveriden dolayı Yılın Üreticisi seçti.

 

2010 YILIN İHRACATÇISI

Commercial News USA Nordic Naturals’ı Sağlık ve Güzellik kategorisinde Yılın İhracatçısı seçti.

 

2010 VITY Ödülü

Vitamin Retailer’ın yıllık Vity Ödülleri ülke çapında sağlıklı gıda mağazaları üzerine yaptığı bir anketle sektörün en çok satan ürünlerini onurlandırdı. Nordic Naturals şu ödüllere layık görülmüştür:

Özel ve Bitkisel Takviye Kategorisi  En İyi Temel Yağ Asidi Takviyesi, Omega-3

Özel ve Bitkisel Takviye Kategorisi En İyi Evcil Hayvan Sağlığı Takviyesi-Pet Cod Liver Oil


2009 Mükemmellik Ödülü

Taste for Life editörleri Nordic Naturals Prenatal DHA’yı Bebek ve Küçük Çocuk Ürünleri kategorisinde Mükemmellik Ödülü’yle ödüllendirdi.

 

2009 VITY Ödülü

Perakendeciler Nordic Naturals Omega-3’ü takviye sektörünün en iyisi ilan etti. Üst üste iki yıl.

2009 Üstün Lezzet Ödülü

Şef ve şarap uzmanı esaslı Uluslar arası Tat ve Kalite Enstitüsü Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil™ ürününü yıllık Üstün Lezzet Ödülleri’nde çift yıldızla ödüllendirdi.

 

2009 Doğal Seçimi Ödülü

Whole Food dergisinin yıllık ödülü doğal ürün perakendecileri tarafından en çok satan takviye besini seçilen Nordic Naturals Ultimate Omega®’yı onurlandırdı.

 

2008 VITY Ödülü

Prestijli yıllık Vitamin Retailer Ödülleri’nde perakendeciler Nordic Naturals Omega-3’ü takviye sektörünün en iyisi ilan etti.

 

2008 Tüketici Memnuniyeti Marka Birincisi

Consumerlab.com sekiz farklı dağıtım kanalı aracılığıyla Nordic Naturals’ı tüketiciyi en çok memnun eden marka seçti.

2008 Sosyal Sorumluluk İş Ödülü

İşimizin birçok alanında bir bütün olarak gösterdiğimiz mükemmel sosyal sorumluluk nedeniyle Nordic Naturals’a verilmiştir.

 

2008 ve 2009 En İyi Takviyeler

Better Nutrition Temel Yağ Asitleri kategorisinde iki yıl üst üste Nordic Naturals Ultimate Omega®’yı seçti.

 

2007 Yılın Dişlisi Ödülü

Shape You’nun spor, sağlık ve fitness uzmanları ekibi Nordic Naturals Ultimate Omega®’yı takviyeler kategorisinde kazanan seçti.

 

2007 Yeşil İş Sertifikasyonu

Monterey Bay Area Yeşil İş Programı Nordic Naturals’a çevre dostu olarak çalıştığı için yeşil iş sertifikası verdi. http://www.montereybaygreenbusiness.org/

2007 VITY Ödülü

Prestijli yıllık Vitamin Retailer ödüllerinde perakendeciler Nordic Naturals’ın Children’s DHA™ ürününü takviye sektörünün en iyisi seçti.

2007 En Değerli Ürünler Ödülü

Therapy Times Nordic Naturals çocuk ürünlerinin günümüzün terapi mesleği üzerinde en büyük etkiye sahip olduğunu kabul etti.

 

2006 Çocuk Onayı

Nordic Naturals balık yağları Aile Gıda Uzmanları’nın katı malzeme standartlarını karşıladı ve Kid Kritics’in gözleri bağlı lezzet testi katılımcılarından onay aldı.

 

2005 Mükemmellik Ödülü

Alive dergisi Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil™ ürününü Temel Yağ Asitleri Takviyeleri kategorisinde en iyi ürün seçti.

 

2005 Yoğunluk, Tazelik ve Saflık Birincisi

Norveç dergisi Mat og Helse(Gıda ve Sağlık) Norveç piyasasındaki en iyi 10 balık yağı markasının birincisi olarak Nordic Naturals’ı gösterdi.

 

2004 ve 2005 Üstün Lezzet Ödülü

Nordic Naturals balık yağları Amerikan Aşçılık Enstitüsü (eskiden Amerikan Lezzet Enstitüsü olarak bilinen) tarafından iki yıl üst üste En İyi Tat kabul edildi.

 

2003 En İyi Yeni Ürün Ödülü

Amerika genelindeki doğal sağlıklı ürün satıcıları Nordic Naturals Omega Woman®’ı Kadın Sağlığı Ürünleri Kategorisi’nde en iyi yeni ürün seçti.

 

2003 Ürün Meziyet Ödülü

New Hope Natural Media’nın Nutrition Business Journal’ı Nordic Naturals ürünlerinin yeniliğini ve piyasadaki etkisini tanıdı.

 

2003 Altın Madalya Ödülü

Amerikan Aşçılık Enstitüsü (eskiden Amerikan Lezzet Enstitüsü olarak bilinen) Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil™ ürününe En Lezzetli Balık Yağı onayı verdi.

Ürün Listesi