İşbirlikleri

Nordic Naturals misyonuna ve temel değerlerine paralellik gösteren ve birçok kuruluş ve programla işbirliği yapmaktadır.

GMP: En İyi Üretim Uygulamaları

En İyi Üretim Uygulamaları üretilen ürünün sahip olduğu söylenen kimliği, etkinliği, bileşimi, kaliteyi ve saflığı taşıdığını temin etmek için gerekli prosedürler ve belgeler için yönergeler sağlayan işlemler için yönergeler sağlayan düzenleyici şartlardır. Nordic Naturals NSF International’dan c GMP sertifikası almıştır.

NSF Internatonal

1944 yılında Ulusal Sağlık Vakfı olarak kurulan NSF International, kamu sağlığı, güvenliği ve çevre koruma alanlarında standartlar, ürün test ve sertifikasyon hizmetlerinin geliştirilmesinde bir lider olarak köklü bir üne sahip, bağımsız, kar amacı gütmeyen bir sivil toplum örgütüdür.

Spor Programı NSF Sertifikası

Sporcu Yasaklı Maddeler Sertifikasyon Programı olarak da bilinen Spor Programı NSF Sertifikası sporcuların yasaklı maddeler ya da bu maddelerin ara ürünlerini içermeyen beslenme ürünlerine erişimi olduğunu garantilemek için tasarlanmış titiz bir test ve belgelendirme sürecidir. Sertifikalı ürünlere ambalaj üzerinde kullanılmak üzere bir onay sembolü verilir. Nordic Naturals Spor NSF Sertifikası alan dünyadaki ilk balık yağıdır.

BBB: Better Business Bureau

BBB etik piyasa tutumu için standartlar belirleyerek ve bu standartları korur. Güvenilir işletmelerden bir topluluk oluşturarak, piyasa güveni ve iş akreditasyonu için standartlar belirleyerek, iyi uygulamaları cesaretlendirerek ve destekleyerek, piyasa rolü modellerini kutlayarak ve standartlara uymayan piyasa tutumunu kınayarak piyasaya olan güveni artırma misyonunu yerine getirir.

LEED: Enerji ve Çevre Tasarımı’nda Liderlik

ABD Yeşil Bina Konseyi (USGBC) tarafından geliştirilen LEED, pratik ve ölçülebilir yeşil bina tasarımı, inşaat, operasyon ve bakım çözümleri tanımlamak ve uygulamak için özlü bir çerçeve sunmayı amaçlayan uluslararası düzeyde tanınan yeşil bina sertifikasyon sistemidir. LEED, bir binanın ya da topluluğun enerji tasarrufu, su verimliliği, CO2 emisyonlarını azaltma, geliştirilmiş iç çevre kalitesi ve etkilerine yönelik kaynak ve duyarlılık yönetimi gibi ölçümlerde performansını artırmak için tasarlanmış stratejiler kullanılarak dizayn edilmiş ve yapıldığına dair üçüncü taraf doğrulama sağlar. Nordic Naturals’ın ABD’deki yeni merkez binası USGBC patentli ve LEED Altın sertifikalıdır.

Monterey Bay Area Yeşil İş Programı

Çevre kuruluşları, profesyonel ortaklar, atık yönetimi ajansları, hizmet programları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarla ortak çalışan Monterey Bay Area Yeşil İş Programı, kaynakları koruyarak, kirliliği önleyerek ve atıkları en aza indirgeyerek çevreye karşı sorumlu bir şekilde çalışan işletmeleri tanımak ve geliştirmek için bir yönetmelik ve standartlar çerçevesi sunar.

APA: Amerikan Gebelik Derneği

Üreme ve gebelik sağlığı bilgisi konusunda tanınmış bir lider olan APA eğitim, araştırma, yasal savunma ve toplum bilinciyle üreme ve gebelik sağlığını desteklemeyi görev edinmiş, kar amacı olmayan ulusal bir kuruluştur. Nordic Naturals APA’nın resmi omega-3 balık yağı olmaktan gurur duyuyor.

GOED: EPA ve DHA Omega-3’ler için Küresel Organizasyon

GOED kar amacı gütmeyen, üye odaklı bir ticaret birliğidir. Misyonu sağlık yararlarına teşvik ederken, halk eğitimini ve güvenliğini desteklerken, etik iş ve ürün kalitesi standartlarını belirlerken ve hükümet, sağlık ve endüstri ilişkilerini ilerletirken EPA ve DHA Omega-3 piyasalarını geliştirmeye, desteklemeye ve büyütmeye kararlı GOED üyelerini desteklemektir.

Ürün Listesi